Jak mogę Ci pomóc?

cos ekstraMam w tym temacie kilka propozycji.
Wierzę, że Ty najlepiej będziesz wiedział(a),
czego aktualnie potrzebujesz i będziesz umiał(a) wybrać. 

 

1. Źródło wiedzy

Najprostszy, najszybszy i całkowicie bezpłatny sposób. Na blogu będę publikował wartościowe materiały związane z czterema kluczowymi kompetencjami w życiu zawodowym i osobistym. Jeśli interesuje Cię tematyka Wystąpień Publicznych, Kreatywności, Skutecznego Działania, Komunikacji Interpersonalnej – zaglądaj na bloga, czytaj artykuły, rób notatki i testuj w praktyce poznane tu techniki i teorie. Bądź wybredny / wybredna. Nie chłoń jak gąbka wszystkiego. Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze. Adaptuj rozwiązania do swojej sytuacji, swojej osobowości i potrzeb. Wtedy te rozwiązania będą działać, jak należy.

2. Mailowe konsultacje

andrzej@zdobywalnia.pl

Również prosty i bezpłatny sposób, w jaki mogę Cię wesprzeć. Masz pytanie, wątpliwość, potrzebujesz wskazówki? Napisz do mnie! Gdy znajdę czas, chętnie odpiszę. Jeśli chcesz zwiększyć szansę na szybką odpowiedź z mojej strony, przestrzegaj proszę dwóch zasad:

[1] pisz krótko, zwięźle i na temat – długie maile najczęściej dostają etykietę „do przeczytania później albo i wcale”. Jeśli w kilku zdaniach potrafisz wyjaśnić, w jakiej sprawie do mnie piszesz i czego ode mnie oczekujesz, szansa na to, że odpiszę Ci jeszcze tego dnia bardzo mocno wzrasta.

[2] miej realistyczne oczekiwania – konsultacje mailowe mają służyć do odpowiedzi na krótkie pytania, być źródłem inspiracji. Często dostaniesz ode mnie link do strony / artykułu, polecenie książki lub przemówienia na TEDzie na ten temat. Jeśli chcesz żebym pomógł rozwiązać Ci problem lub chcesz, byś z moją pomocą szybciej osiągnął swój cel – właściwym rozwiązaniem będzie coaching lub trening.

 

3. Coaching

coachingCoaching to dla mnie umiejętne wspieranie
drugiego człowieka 
w osiąganiu
wyznaczonych przez niego celów

 

 

 • Chcesz odkryć swoje talenty i na ich podstawie wybrać ścieżkę kariery?
 • Chcesz wrócić do pracy do urlopie macierzyńskim / wychowawczym albo myślisz o zmianie pracy?
 • Chcesz się lepiej zorganizować, uporządkować swoje życie, wygrzebać się z tony zadań?
 • Chcesz zwiększyć swoją produktywność? W krótszym czasie lepiej wykonywać zadania?
 • Chcesz poprawić swoje relacje z partnerem, rodziną lub znajomymi?
 • Chcesz zwiększyć swoją pewność siebie, otworzyć na kontakty z innymi ludźmi?

 

To część tematów, nad którymi pracowali moi klienci.
W ciągu kilku spotkań (od dwóch do siedmiu) i własnej pracy pomiędzy nimi, udało im się osiągnąć sukces w tych obszarach.

Coaching wyciąga z Ciebie, to co w Tobie najlepsze. Motywuje Cię do działania.
Opiera się na Twoich talentach i pomaga Ci zrobić z nich właściwy użytek.
Jeśli chcesz zobaczyć szybki postęp w ważnym dla Ciebie obszarze – zapraszam do kontaktu.

Nasze pierwsze spotkanie będzie darmowe. Zobaczysz czy odpowiada Ci styl mojej pracy oraz czy coaching to coś dla Ciebie. Jeśli Ci się spodoba, będziemy się dalej spotykać.

 

4. Trening indywidualny

Tak jak podczas coachingu będę pracować z Tobą indywidualnie. Jednak zamiast skupiać się na zwiększaniu Twojej samoświadomości, wydobywaniu zasobów i inspirowaniu Cię do wymyślania rozwiązań – skupimy się na osiągnięciu konkretnego celu. Szybko i skutecznie. Zamiast wędki, dostaniesz smakowitą rybę.

 • Potrzebujesz przygotować się do ważnego wystąpienia? Zrobić świetną prezentację przed wymagającymi odbiorcami?
 • Chcesz wdrożyć system efektywności osobistej do swojego życia? Czytałeś o Getting Things Done Davida Allena i planujesz wprowadzić ten system do swojego życia?
 • Chcesz nauczyć się wywierać dobre pierwsze wrażenie na spotkaniach networkingowych? Ciekawie opowiadać o sobie i swoim produkcie / usłudze / firmie?

Zapraszam na Trening Indywidualny – najszybszy i najskuteczniejszy sposób kształtowania lub rozwijania w sobie umiejętności.

 

5. Szkolenie

Chciał(a)byś, aby cały Twój zespół rozwinął jedną z kluczowych kompetencji?

Jeśli tak, szkolenie może być najlepszym rozwiązaniem.

Zbadam obecną sytuację w Waszej firmie lub organizacji. Poprzez ankiety i/lub wywiady odkryję, czego konkretnie chcieliby się nauczyć uczestnicy szkolenia, a na czym zależy ich przełożonym. Zaprojektuję szkolenie zadedykowane dla Was, dobierając przykłady do Waszej sytuacji. Oprócz cennej wiedzy i rozwoju umiejętności podczas szkolenia, dostaniecie także program wdrożenia, aby po treningu dalej rozwijać się w danym temacie.

Obecnie prowadzę niemal wyłącznie szkolenia zamknięte, głównie dla firm.

Jeśli jednak zależy Ci na udziale w szkoleniu, na zasadzie otwartej grupy – odezwij się do mnie. Razem może uda nam się zebrać grupę chętnych i przeprowadzić trening z interesującej Cię tematyki.

 

6. Analiza talentów

Jeśli chcesz lepiej poznać siebie, swoje talenty i ograniczenia – gorąco polecam Ci wykonanie testu StrengthsFinder. Na studiach psychologicznych miałem okazję poznać różne testy badające osobowość i inteligencję. Jednak żaden z nich nie dostarczył mi tyle pożytecznych informacji o mnie, co test zaprojektowany przez Instytut Gallupa – jedną z największych na świecie organizacji badawczych.

Z pomocą testu możesz odkryć swoje talenty, a następnie przekuć je w mocne strony. Dzięki temu będziesz w stanie skoncentrować się na tym, co robisz najlepiej – w pełni wykorzystać drzemiący w Tobie potencjał. Dowiesz się także, jakie są Twoje słabe strony – na co powinieneś uważać.

Test możesz wykonać w języku polskim. Jednak jego wyniki prezentowane są po angielsku.

Jeśli chciałbyś, abym:

 • pomógł Ci dokonać pełnej analizy Twojego profilu talentów
 • stworzył dla Ciebie Mapę Talentów w graficznej postaci
 • zinterpretował rozkład talentów i wyciągnął z niego praktyczne wnioski
 • wskazał Ci dalsze działania, które powinieneś podjąć
 • pokazał, jak przy pomocy swoich najsilniejszych talentów, możesz zrekompensować swoje słabe strony i ograniczenia
wyślij do mnie maila na adres andrzej@zdobywalnia.pl

Chętnie pomogę Ci lepiej zrozumieć siebie i wykorzystać w pełni Twój potencjał.

7. E-learing

Stworzyłem dwa interaktywne kursu internetowe – www.Czytaj123.pl oraz www.Pamietaj123.pl

Jeśli chcesz nauczyć się szybko czytać lub poznać efektywne strategie pamięciowe – odezwij się ode mnie. Będę miał dla Ciebie interesującą propozycje.